Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Orea Resort Santon Brno - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Orea Resort Santon Brno - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Orea Resort Santon Brno - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Orea Resort Santon Brno - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Orea Resort Santon
Pristavni 38
Brno 63500
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Orea Resort Santon ubytovanie Brno Aktuálne počasie: hmlaDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s


 

*** Hotel Orea Resort Santon ubytovanie Brno

Hotel Brno Orea Resort Santon

Hotel Orea Resort Santon Ubytovanie Brno Popis :
Kapacita 111 izieb, konferenčné a relaxačné služby pod jednou strechou na brehu brnenskej priehrady. Historické centrum je vzdialené iba 20 min. jazdy a zastávka elektricky 200m od hotela.

Hotel Orea Resort Santon Brno Ubytovanie :
Hotel Orea Resort  Santon ponúka 105 dvojmiestnych izieb, 1 izba pre handicapovanú osobu, 5 apartmánov. Všetky izby sú vybavené kompletným príslušenstvom, telefónmi a Tv+ satelit. Každá izba má lóžu s výhĺadom do rekreačnej oblasti s lesnatým okolím.

Hotel Orea Resort Santon Ubytovanie Brno Stravovanie :
Reštaurácia 120 miest
Denný bar 40 miest
Letná terasa 100 miest

Hotel Orea Resort Santon Ubytovanie Brno Konferenčné a školiace služby :
Konferenčná sála pre 250 ĺudí, novo zrekonštruovaný, dostatok denného svetla, kvalitné technické vybavenie, ozvučenie sály. Školiace priestory pre 20 - 60 osôb. Salóniky : Špilberk, Srvátka, Svitava, Veveŕí a Morava. Vieme zaistiť spoločensko - zábavné programy, módne prehliadky, svadby s obradom a grilovanie na letnej terase, rodinné oslavy a iné.

Hotel Orea Resort Santon Ubytovanie Brno Hotelové služby :
- zménáreň, internetové pripojenie, 2 veľké parkovacie plochy bez poplatku, ktoré sú strážané bezpečnostným kamerovým systémom, multifunkčné ihrisko, stolný tenis.  

Hotel Orea Resort Santon Ubytovanie Brno Spološenské akcie :
Hotel Orea Resort Santon zaistí doprovodné športovo - spoločenské akcie pri vaších firemných akciách. Brnenská priehrada okrem vodných športov aj jazda parníkom po priehradnom jazere až k hradu Veveŕí. Usporiadame pre vás obšerstvenie na lodi alebo na hrade záleží na vašom rozhodnutí. 

Hotel Orea Resort Santon príjima skupinové rezervácie na veĺtrhy v Brne !!!
 


Hotel Brno Orea Resort Santon - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno Orea Resort Santon - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno Orea Resort Santon - hotel má reštauráciuHotel Brno Orea Resort Santon - hotel má vináreňHotel Brno Orea Resort Santon - možnosť pripojenia na internetHotel Brno Orea Resort Santon - k dispozícii letná terasaHotel Brno Orea Resort Santon - tenis - v blízkosti hotelaHotel Brno Orea Resort Santon - krytý bazén v hoteliHotel Brno Orea Resort Santon - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brno Orea Resort Santon - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brno Orea Resort Santon - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno Orea Resort Santon - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno Orea Resort Santon - v izbach je telefon
Email: Hotel-Brno-Santon@cz-hotel.eu